Obchod
Ivan Štefčík
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
- Obec
- Veľké Dvorany
- Od roku
- 2007
- IČO
- 43 697 097
Ivan Štefčík
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 956 01 Veľké Dvorany
- Na trhu od
- 1. augusta 2007
- IČO
- 43 697 097
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 46.19)
- Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Podnikanie v číslach
- 19
- rokov na trhu
- 2007
- rok vzniku
- 3
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ivan Štefčík
Ivan Štefčík – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Veľké Dvorany. Podniká od 1. augusta 2007.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu“ (46.19). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad maloobchod, veľkoobchod a sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ivan Štefčík
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 43 697 097
- Dátum vzniku
- 1. augusta 2007
- Miesto podnikania
- 956 01 Veľké Dvorany
- Živnostenský register
- Okresný úrad Topoľčany, vložka č. 470-13533
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 46.19)
- Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ivan Štefčík zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
-
Sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ivan Štefčík?
Miesto podnikania je v obci 956 01 Veľké Dvorany.
Čím sa Ivan Štefčík zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu“ (46.19). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod; veľkoobchod; sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby.
Aké je IČO – Ivan Štefčík?
IČO je 43 697 097.
Odkedy podniká Ivan Štefčík?
Podnikanie začalo 1. augusta 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.